Witamy wszystkich czytelników.

Zdjęcia-0030 []  

   Witamy serdecznie każdego komu nie jest obcy temat nieruchomości.

Nieruchomości na sprzedaż i wynajem znajdziemy na każdej Giełdzie Nieruchomości i w każdym Biurze Obrotu Nieruchomościami, jednak wybór odpowiedniej dla nas oferty nie jest taki prosty jak mogłoby się wydawać.

W gąszczu ofert, które wydają nam się atrakcyjne, wygodne, tanie lub z odpowiednią lokalizacją musimy znaleźć tę właściwą, odpowiednią dla nas i naszej rodziny. Na rynku nieruchomości czai się niezliczona ilość zagrożeń, które każdy klient powinien nauczyć się rozróżniać i eliminować ze swojego kalendarza negocjacji. Każda Giełda Nieruchomości posiada w swych ogłoszeniach oferty z zawyżoną ceną, oferty z ukrytymi wadami nieruchomości, oferty ze zbyt niską ceną, które zwykle okazują się niemożliwe do sfinalizowania i wiele innych niepoważnych ofert, wśród których kryje się ta właściwa. Wizyta na Giełdzie Nieruchomości ma za zadanie wychwycić tę właściwą dla nas ofertę, prawidłowo się do niej zgłosić i sfinalizować transakcję. Nasz blog postara się pomóc Państwu w tym trudnym wyborze.

Wspólnie z Państwem prześledzimy obrót nieruchomościami w naszym kraju i na świecie i postaramy się wyjaśnić Państwu prawidła jakimi się kieruje. Zapoznamy Państwa z obowiązującym w Polsce kodeksem prawnym na temat obrotu nieruchomościami i porównamy go do kodeksów obowiązujących w innych krajach Europy i Świata. W naszym porównaniu skupimy się na zaletach i wadach ustawodawstwa w poszczególnych krajach.

Zapoznamy się także z formami ochrony klienta podczas zakupu lub wynajmu mieszkań, domów i ziem. To gdzie mieszkamy jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszym życiu, dlatego nasze mieszkanie lub dom musi nam odpowiadać pod każdym względem, zarówno finansowym, jak i estetycznym, a więc z wyborem nigdy nie należy się śpieszyć.

Nasza decyzja powinna być dokładnie przeanalizowana wspólnie z rodziną, która również powinna zaakceptować nasz wybór. Na naszym blogu znajdą Państwo porady na temat metod wyboru odpowiedniego lokalu dla każdego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s